Asystent do spraw sprzedaży i obsługi szkoleń

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, poszukujemy pracownika do naszego zespołu   na stanowisko Asystent do spraw sprzedaży i obsługi szkoleń

  • Do obowiązków należą:

    Wspieranie procesów sprzedażowych i realizacji szkoleń,

    Kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta (telefoniczna i e-mailowa, wizyty związane z obsługą szkolenia),

    Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    Wysokie SOFT SKILLS,

    Znajomość pakietu MS Office

    Odpowiedzialność / utożsamianie z powierzonymi zadaniami,

    Kreatywność,

    Zaangażowanie i duża wewnętrzna motywacja,

    Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

    Oferujemy:

    Pracę w dynamicznym dojrzałym zespole i miłej atmosferze

    Profesjonalne stanowisko pracy

    Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Lokalizacja biura – Żoliborz

CV prosimy wysłać na adres: biuro@centrumstimulus.pl
Tel. kontaktowy 502378255

Trener

Od Kandydatów oczekujemy:
Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie:
– szkoleń dla placówek oświatowch
– prawa oświatowego
– zagadnień formalno-prawnych
– rozwoju umiejętności osobistych
– negocjacji
– zarządzania projektem
– inne

Bardzo ważna jest dla nas pełna pasji i zaangażowania osobowość Trenera, a także otwartość i pomysłowość na nowe wyzwania rynku.

 List Motywacyjny i CV prosimy wysłać pod adres: biuro@centrumstimulus.pl

Asystent ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa Klienta
  • Przygotowanie szkoleń,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wysokie SOFT SKILLS,
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność / utożsamianie z powierzonymi zadaniami,
  • Kreatywność,
  • Zaangażowanie i duża wewnętrzna motywacja,
  • Mile widziane doświadczenie w call center/telemarketingu lub obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym dojrzałym zespole i miłej atmosferze
  • Wynagrodzenie : Podstawa + premia od sprzedaży
  • Profesjonalne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • List Motywacyjny i CV prosimy wysłać pod adres: biuro@centrumstimulus.pl